אודות יורם קראוס

יורם קראוס, מייסד ומנכ"ל חברת SMS, הוא הרוח החיה שמאחורי הצלחתה של חברת SMS, שהצליחה תוך כעשור של פעילות להפוך לאחת מהחברות המובילות בתחום ניהול פרויקטים ופיקוח הנדסי.

יורם קראוס מייסד ומנכל חברת SMS

חברת SMS מספקת פתרונות כוללים משלבי התכנון ועד להקמה, לבנייה ושדרוג של מבנים ומשרדים לחברות, ארגונים, אנשי עסקים ובעלי מקצועות חופשיים. החברה מתמחה בתכנון ייעודי, פיקוח וביצוע של פרויקטים ברמה הגבוהה ביותר, במודלים של Taylor made –Turnkey, לפלח העליון של שוק הנדל"ן.

קראוס, שלו ניסיון מצטבר של למעלה מ-20 שנים בענף הנדל"ן והבינוי, התחיל את דרכו בתחום בניהול פרויקטים עבור משרד הביטחון, מוסדות וארגונים מובילים בישראל. בשנת 1998 הקים יורם קראוס את SMS ובמהלך שנות פעילותה של החברה צבר ניסיון הנדסי וניהולי נוסף ועצום, בפרויקטים רבים ומורכבים שביצעה החברה בישראל ובחו"ל. מאז הפך קראוס לאחד מאנשי המקצוע המובילים בתחום ניהול פרויקטים ותכנון הנדסי בישראל, כשעיקר התמחותו בהפעלת פרויקטים רב-תחומיים גדולים.

יורם קראוס מעורב באופן ישיר בכל פרויקט שמבצעת חברת SMS, ופועל כמתאם כולל של פעילויות החברה, תוך שהוא מאציל מניסיונו הן לעובדי החברה והן ללקוחותיו.

יורם קראוס

תחת ניהולו של יורם קראוס, בנתה לעצמה חברת SMS מוניטין של חברה אמינה, המספקת ללקוחותיה פתרונות איכותיים ועבודות ברמה הגבוהה ביותר, עד שהפכה לגדולה בחברות הניהול במרכז הארץ בתחום התמחותה – מערכות אלקטרו מכאניות ועבודות הפנים.

באמצעות SMS מנהל כיום יורם קראוס כ-40 פרויקטים מורכבים בשנה של עבודות חוץ, עבודות פנים ופרויקטים בתחום הנדסה אזרחית, הן בישראל והן בחו"ל. על לקוחות החברה נמנים כיום חברות, ארגונים ומשרדים מובילים, מהמגזר הציבורי, הפרטי והעסקי, כגון בניין משרדים הברזל 30 של משפחת טייבר ועוד'. בנקים, כדוגמת בנק המזרחי ובנק אגוד, חברות ביטוח כמו המגדל , ומבטחים מנורה , ארגונים מובילים, בעלי מקצועות חופשיים ,מוסדות אקדמיים כגון הפקולטה למוזיקה ,בתי חולים , חברות היי-טק – Melanox, Incapsula, Toyga Media, AVG, דאטות סנטר עבור מגוון לקוחות ,ועוד רבים אחרים.

קראו עוד אודות יורם קראוס:
יורם קראוס – באתר דה מרקר
יורם קראוס באתר כלכליסט
יורם קראוס – לינקדין
יורם קראוס – טוויטר